Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fekete és ragacsos székletem...

Fekete és ragacsos székletem mitöl lehet?

Figyelt kérdés

Egy hete léböjt kurát tartok, csak iszok!

2 napja reggelente fekete szinü volt a székletem a wc ben viszont mikor megtörültem magam akkor barnás zöldes volt! Más tünetem nincs , nem fáj a hasam semmi ilyesmi!

Valaki tudna segiteni?



2019. aug. 22. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert marhára egészségtelen amit csinálsz.
2019. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A fekete széklet tipikusan a vér jelenléte miatt fekete (gyomor vagy bél vérzés, fekély), ekkor van egy jellegzetes szag is.


Milyen leveket iszol? A cékla miatt pl lehet feketés.

2019. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem olyasmiket nem iszom viszont nemis büdös semmilyen szaga nincs viszont ugye amivel kitörlöm magam wc papiron nem véres és nemis fekete
2019. aug. 22. 10:21
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Fekete abszolút vér.

A zöld pedig fertözésekkor van, amikor a szervezeten olyan gyorsan átmegy a kaja, hogy nem igazán tud átalakulni telejsen.


A székletet is képes sok növény pl cékla vagy sötétebb bogyós gyümölcsök is megszinezni, nem beszélve az ételfestékeröl.

2019. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor lehet fekélyes vagyok?
2019. aug. 22. 10:31
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, igen. Én ugyan nem vagyok orvos, de pl a nagymamámnak gyomorfekélye volt, de semmi fájdalma nem volt mellé, a fekete széklet miatt kezdték az orvosok kivizsgálni.


Menj orvoshoz, illetve javaslok egy dietetikust is felkeresni, aki segít megfelelően, kiegyensúlyozottan étkezni. Így nem fogod magad tönkretenni.

2019. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Miket iszol? Remélem nem csak vizet...
2019. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem gyumolcsleveket amiket en keszitek ilyesmiket
2019. aug. 22. 10:46
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
menj orovshoz. es egyel rendesen
2019. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
84%
Először is, ha kizárjuk a vérzést és az egyből orvoshoz rohanást, pl. Nekem egy erős multivitamintól( eurovit Multilong) volt fekete a szekletem, te nem szedsz semmi ilyesmit vagy esetleg nem eszel magas vas tartalmú ételt?
2019. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!