Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen vizsgálatot célszerű...

Milyen vizsgálatot célszerű még végeztetni?

Figyelt kérdés
Hónapok óta fájdalmaim vannak testszerte. Fájnak az izmaim, ízületeim, aludni sem tudok megfelelően. Unom már. Csináltattam vérvizsgálatot, voltam koponya MR vizsgálaton, volt ENG, EMG vizsgálat, amikkel az idegek, izmok viselkedését vizsgálják, állapotukat mérik fel. Minden jó. Még magnéziumhiányom sincs. Elkezdtem szedni a Milgammát, hátha hoz némi javulást, meg elkezdtem szedni porc, izom, csont komplex tablettát. Jövőhéten megyek kardiológushoz, bár szerintem ott is rendben lesz minden. Remutalógusnál is voltam, ő küldött neurológushoz, de szerintem hozzá még visszamegyek, hogy ultrahanggal nézzék meg a nagyobb ízületeket. Mindenhol otthagytam egy valagnyi pénzt, a vérvizsgálat 32 ezer volt, mivel specifikusan kértem dolgokat, koponya MR 40 ezer, reumatológus már mit tudom, hogy mennyi. De nem is ezzel van a probléma, mert nincs kedvem várakozni az állami ellátásra. A probléma azzal van, hogy nem tudom, hogy mitől vannak a panaszaim. Jelenleg a pszichiátert intézem, hogy hátha mentális eredetű az egész. Lényegében fibromyalgiám van, állandó fájdalmaim, amik az izmokat, ízületeket érinti, csak nem tudni, hogy mitől.

2021. máj. 16. 13:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Megyek majd vissza reumatológiára, neurológiára, illetve van már időpontom pszichiáterhez is.
2021. máj. 27. 22:47
 12/16 anonim válasza:
Nekem most csináltak CT-t,nincs eltérés. Lesz egy MRI, a fájdalomra azt mondták becsípődés.
2021. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nekem szerintem idegi alapon van, mentális eredetű a probléma. Azt figyeltem meg, hogy fekvéskor kényszeresen mozgatom a lábaimat, meg megfeszítem a hajlatokban. Olyan szintű ez a jelenség, hogy magától elkezd mozogni, észre sem veszem. Nyugtalan lábszindróma a neve. Azt nem tudom, hogy alvás közben is mozog-e, de stressz miatt lehet izomfájdalom, mivel megfeszül a test a streesztől. Érzem is, hogy az egész testem feszült állapotban van, nyugtatótól valamivel jobban tudok aludni.
2021. máj. 28. 13:48
 14/16 anonim válasza:

Ugyan ezzel a problémával küzdök már 1 éve. Érdekelne engem is a fejlemény.

Sokáig szedtem B komplex-et és felhívták a figyelmem, hogy a túl sok és hosszabb időn át tartó szedéssel a B6 és B12 vitamin is okozhat ilyen jellegű fájdalmakat. Ma abbahagyom a B komplex szedését. kíváncsi vagyok, változik-e valami.

2021. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiderült mi okozta a problémát? Hogy vagy azóta? Mellkasi fájdalmakkal küzdök lassan 1 éve és minden leletem negatív.

2023. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szia, azóta mi a helyzet?
ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!