Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felvettem a Covid oltást. A...

Felvettem a Covid oltást. A kínai vakcinát kaptam! Megtettem amit megtudtam. Egy kérde'sem lenne ezután! Miért kell maszkot viselnem az uszodában a medencét kivéve, amikor más be se jöhet, csak az aki szintén felvette? most akkor mi van?

Figyelt kérdés
2021. máj. 17. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Az oltást megkaptad vagy beadattad. A maszk az, amit felvettél. Kérdésedre a választ nem tudom.
2021. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
"Kérdésedre a választ nem tudom." Akkor minek írsz? (:
2021. máj. 17. 22:12
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Téged jól átvertek, mikor azt elhizted, hogy az oltás után más világ jön.

Mostantol évente vagy félévente 1 oltás, a maszkhordás meg az oltási könyv vagy kártya marad.

2021. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Mert ez az egész már régen nem a védekezésről szól hanem, hogy beszabályozzák az életviteled.

Egyelőre félévente 1 nemzeti oltóanyaggal vissza kaphatod az életed kis darabját, aztán később ki tudja mik lesznek a feltételek...

2021. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Attól elkaphatod, lehetsz pozitív és fertőzhetsz is csak a tüneteid lesznek enyhébbek. Mindenki aki kap egy kártyár azt hiszi hogy halhtatlan. Én màr atestem rajta, örülök hogy nem volt komoly bajom, ugyanugy termelt a szervezetem antigént
2021. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

[link]


Tessék itt a hivatalos Amerikai Élelmiszer-, és Gyógyszerügyi Hivatal tanulmánya, hogy a vírus ellen véd (ez most csak a Moderna). Nem kaphatod el, nem fertőzhetsz, nem lesznek tüneteid. Elhiszem, hogy te azt hiszed nem, mert az m1en müller cecike közvetítésével a kormány szeretné fenntartani lassan 2 éve a rendeleti kormányzást és te hiszel neki, de jobb lenne, ha kicsit szét néznél a világban.

Pont amit mondasz arra hivatkozva akarják, hogy lőrinc függője legyél (a nemzeti oltóanyagon keresztül), ezért kell neked rendszeresen újra adatni. Elég szűk látókörű vagy, ha nem érted.

2021. máj. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

6

És ezt kinek irtad?

2021. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

6


"Nem kaphatod el, nem fertőzhetsz, nem lesznek tüneteid"


Az általad linkelt kutatási eredményekben nem sikerült megtalálnod az erre vonatkozó részt, vagy nem tudsz annyira angolul, hogy helyesen tudd értelmezni?

2021. máj. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Ennyi logikátlan és idióta intézkedés között ez már szinte semmiség.
2021. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Csak olyan uszodában kötelező a maszkhasználat, ahová kezelések miatt oltatlanokat / fertőzésen át nem esetteket is be kell engedniük. Én pl. a budaörsi uszodába járok, ahová vígan mehetek be maszk nélkül és senki nem szól egyetlen szót sem. Ahogy azt a weboldalukon is megírták: "Létesítményünkben a védettségi igazolvánnyal rendelkezők számára a maszkhasználat nem kötelező, azonban továbbra is ajánlott.".
2021. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!