Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gondolom ti is láttátok már...

Gondolom ti is láttátok már ennek a bizony Tarjányi Szilviának a vakcinák veszélyeiről szóló videóját. Ennek teljesen elment az esze?

Figyelt kérdés

Az oké hogy mikrobiológus, de az nem zárja ki, hogy egyik napról a másikra egyszer csak elment az esze(bár én abban is kételkedem, hogy bármilyen biológus lenne)

Konkrétán az összes konteót felsorakoztatja amit csak lehet, a kedvencem az, hogy az oltásban olyan chip van aminek "köszönhetően" az emberi tudatot robotokba építik át(vagy valami ilyesmi:D) véleményetek erről a nőszemélyről?



2021. máj. 21. 16:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem láttam. Fogalmam sincs, ki az.
2021. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Röviden? Bolond.
2021. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Xddddd az a video az bűn cselekmény amiket mond xdd
2021. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Itt a csatornája https://www.youtube.com/channel/UCcNKu6W_AK226p8C3xnAjgg

Elég döbbenetesek a videói. Azt mondja magáról, hogy molekuláris biológus és egyúttal a New Age nevű transzcendens világnézet összes hülyeségét terjeszti. (A konteókra már rá se rántok, annyira megszoktam.)

2021. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Köze nincsen a molekuláris biológiához. Az a durva, hogy a primitívebb rokonom meg az ilyeneket lebegteti, meg osztogatja meg az oldalán. Karikó Katalinon meg röhög, hogy lefizetett szélhámos. Közben az említett srác a gimnáziumot sem tudta befejezni.
2021. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Igen, láttam.

Már onnantól kezdve, hogy az alumíniumot besorolja a nehézfémek közé, nehezen tudom komolyan venni.

A másik: Próbáltam a csajnak utánanézni interneten. Sem egy szakmai önéletrajzot, sem egy hivatalos publikációt nem találtam, vagy bármit, ami arra utalnak, hogy hiteles szakember.

Az, hogy ilyen irányú a diplomája, semmit nem jelent. Van, aki csak magol, hülyére puskázza magát, más vizsgázik helyette, sorolhatnám... Nagyon sok ilyet ismerek, akinek megvan a diplomája, de kb semmit nem ért a szakterülethez. Nem mondom, hogy ő is ilyent, de nekem azért fura, hogy semmit nem találtam, ami arra utalna, hogy hiteles szakemberről van szó.

2021. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

[link]

Itt van a szakmai életrajza, 2014-ben végzett az ELTE-n (BSC) és ez sajnos nem sokat jelent a hitelesség szempontjából.

Ugyanis koronavírussal kapcsolatban legprofibb konteo terjesztők pl az orvosok közül kerülnek ki.

2021. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
hát doktorálni nem doktorált annyi szent
2021. máj. 22. 00:07
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Vannak gondja az biztos. A többi videója is ilyen, űrlények, nano izék a csapvízben, amivel befolyásolják az elménket, még a Tesla is elmekontrollra törekszik szerinte. Ilyenekről szól az egész YouTube csatornája. Az oltásról szóló videóját is csak annyira szabad komolyan venni mint többit.
2021. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Találtam egy disszertációt ( [link] ahol behivatkozzák azt a dolgozatot ( [link] ahol Tarjányi Szilvia egy társszerző.


Számomra továbbra is kérdéses, hogy mekkora a hozzájárulása ehhez a dolgozathoz (jó sok szerzője van), valamint hogy a videón megjelent nő valóban ő.

2021. jún. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!