Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a rákra nincs hatásos gyógymód, (a kemoterápia az egyetlen de az az egészséges sejteket is pusztítja, és rengeteg mellékhatást okoz) de a koronavirusra már kb gombamód szaporodnak a vakcinák?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi ennek az oka? Az egyszerű náthára sincs, pedig az is a koronavírusok családjába tartozik.
2021. márc. 13. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

A deutérium csökkentett víz elméletileg jó a rákra, Prof. Boros László szerint:

https://www.youtube.com/watch?v=O-Bt3YQbAkI


Egyébként a prevenció a fontos. Például, ha valaki nem engedi, hogy lecsökkenjen a D-vitamin szintje, mert szed kiegészítőt, az jó lehet az influenza és a koronavírus ellen is. Sőt, még sok más betegséget is hatékonyan meglehet vele előzni.

2021. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Influenzára minden évben módosított vakcinát adnak be. Jajj, le ne ess a székről!
2021. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sima nátha mit jelent? Hány baktériumot, vagy vírust fed le? Mindre lehetne védőoltás, de ott már az előny/kockázat más képet mutatna.


A rák meg... Szintén sokféle van. Ha kórokozó okozza, akkor igen, működhet a védőoltás (lásd HPV), de a legtöbb esetben nem ismerni a kiváltó okot, így nincs meg a kórokozó, ami ellen védekezni lehetne.

2021. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Neked nagy a pofád, itt pampogsz, hogy hogyhogy így jönnek sorra a védőoltások ilyen rövid idő alatt. Hát képzeld, influenzára minden évben mást adnak be, mégse köpköd senki.

És a rákot ne hasonlítsd már össze egy vírussal.

2021. márc. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Kedves kérdező!

Először értelmes választ akartam adni, de miután megláttam a hozzáállásodat, meggondoltam magam, és az egyik kommentedet is jelentettem.

2021. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pont hogy a rák a súlyosabb,úgy értve, hogy több évtizede, évszázada jelen van, de őskori leletekben is találtak rákra utaló elváltozásokat. Mégsen keresik a rákra annyira a hatásos gyógymódot, mint a koronára. Rákgyógyításban kb nulla előrelépés van.
2021. márc. 13. 21:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Nulla előrelépés?

Vannak ráktípusok, amelyeknél ma már teljes gyógyulás, vagy legalább teljes tünetmentesség érhető el.

2021. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Például? Amennyiben időben észre van véve, úgy bizonyos típusú rákoknál még kezelés sem kell, ez igaz. Viszont ezek a kevesebb esetek. A több pedig ugyanúgy kemoterápiával vannak kezelve, ami azért brutális hatassal van a szervezetre.
2021. márc. 13. 21:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Például...

A mellrák. Ma már kezdeti stádiumban nagyon jól kezelhető. A méhnyakrák szintén.


Nekem myeloma multiplexem van. Nem gyógyítható. De ma már őssejt transzplantációval tízéves tünetmentes időszak érhető el, és utána ismételhető.

2021. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!