Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hallotatok mar ilyen Ben's...

Hallotatok mar ilyen Ben's orvosrol?

Figyelt kérdés

Egy kissebb telepulesen elek es mint sokan masok en sem vagyok elegedett az orvosunkkal.

Peldaul ha elmegyek szimpla torokfajassal hozza akkor megkerdezi hogy mik a tuneteim es beirja a tunet keresobe (soha nem hallottam ilyet).

Volt egyszer mikor majdnem levagtam az ujjam es elmentem hozza hogy gyorsan ellasson es pont nem is volt senkinmas a rendeloben majd azt kerdezte hogy miert nem hivtam a mentoket. Nagy nehez vegul azert ellatott.

Egyszer a tesomnak volt mutetje es ujra kotozesre volt szuksege, de o tobbszor is elkuldte a varosba, ahol azt mondtak hogy ez innentol a haziorvos dolga, viszont a mi draga haziorvosunk azt mondta hogy ez tul csunya ahhoz hogy o megtudna oldani.



2021. máj. 21. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2021. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha igen elirtam a kerdest, hallotatok mar ilyen bena
2021. máj. 21. 16:44
 3/5 A kérdező kommentje:
orvosrol?
2021. máj. 21. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Dögöljek meg ha értem.

Írd már le rendesen!

2021. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem az orvos a béna.
2021. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!