Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Helicobacter pylori fertőzés ?

Helicobacter pylori fertőzés ?

Figyelt kérdés

Szóval már egy jó ideje gyomorpanaszokkal küzdök… sokszor van miattuk rossz közérzetem szédülés .. stb.

Akkor, amik jelentkezni szoktak, gyomromban ilyen fura rossz érzés , de nem fáj meg nem ég , csak érzem hogy rossz . Akkor néha hányinger, hányás is jelen van, gázosodás is jelentkezik. Glutenmentes diétára at álltam, mert kiderült glutenerzekeny vagyok, de ugye nem javult semmit az állapotom.


Lehet helicobacter?



2021. máj. 22. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az orvosod tudja megmondani vizsgálatok után.
2021. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, de utalhatnak a panaszok rá? Mert az orvosomnál voltam, meg csomó magán helyen, ahol minden negatív lett. Háziorvos meg azt mondja Post Covid, sportoljak.. stb stb ..
2021. máj. 22. 11:56
 3/3 anonim válasza:
0%
Nemtudom, hogy még aktuális e, de tehetsz egy próbát. A fokhagyma fogyasztása még a helicobactert is elpusztítja. Olvass utána a neten a fokhagymának. Jobb megelőzni mert gyomorfekélyt is okozhat.
2021. okt. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!