Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másnak is halt meg rokona/isme...

Másnak is halt meg rokona/ismerőse, Covidban miután részt vett Gődény egyik tüntetésén?

Figyelt kérdés
Szerintetek be lehetne perelni gyilkosságért?
2021. máj. 22. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Akkor perelje be mindenki a dohánygyártókat, szeszgyárakat, és a gyógyszergyárakat is, mert függőséget okoznak és meghalhatnak miattuk emberek, ezért ők is gyilkosok.
2021. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Senki nem mondta, hogy kötelező oda menni maszk nélkül. Az az ismerős akkor k*rva hül*e volt.
2021. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem ismerek ilyen embert a covid kezdete óta. Csak olyanokat, akik az oltás után haltak meg. Állítólag azért, mert pont akkor kapták el a koronát is. Micsoda véletlen, hogy mindenki oltás után kapja el, azelőtt az elmúlt lassan másfél évben meg nem.
2021. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Égyébként Gődény kényszerítette, hogy oda menjen?
2021. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha akarnak a hozzátartozók ebből a tragikus eseményből egy komédiát, akkor pereljenek, de egyébként gyakorlatilag nulla az esélye, hogy ebből bármi legyen.
2021. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3as én senki sem ismerek aki oltás után halt meg. Olyat viszont többet is,(3 ember tágabb környezetemben) aki oltásellenes volt és covidban halt meg.


És tudom hogy nem lehet, csak elkeserítő, tudom hogy ismerősöm hibája is, de két kicsi(2 éves és 4 hónapos) maradt félárván mert az az elmebeteg az elvont, semmilyen tényt nem birtokló nézeteit hangoztatja.

2021. máj. 22. 16:54
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

#6

Félreértesz, én nem vagyok oltásellenes, engem is beoltottak. De a környezetemben tényleg csak olyanok haltak meg korona kapcsán, akiket előtte nem sokkal oltottak. Most le lehet emiatt pontozni, csak mert valaki valamit nem akar elhinni, attól még az nem lesz kevésbé igaz egy dislike gomb miatt :D

2021. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Én nem ismerek senkit, sőt ismerős ismerősét sem, aki covidban halt meg, egy 85 éves többszörös krónikus beteget leszámítva.

Olyat többet is ismerek, akit az amúgy kezelhető bajával nem láttak el, és ezért meghalt. Meg olyat is aki, az oltás után halt meg 1 héttel. Természetesen "nem az oltástól"

2021. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Senkit sem ismerek, aki konkrétan a cov miatt halt volna meg, vagy kórházba került volna. Viszont két rokonom az ellátatlanság miatt hunyt el tavaly. Az egyikért nem jött ki a mentő, mert állítólag a covisokkal volt tele minden, a másikat a kórházból küldték haza tüdőembóliával, majd másnap meghalt otthon.

Ha ilyen miatt valaki perli a Gődényt, az nem normális.

2021. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!