Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lennt leírok mindent. Ezek...

Lennt leírok mindent. Ezek komoly tünetek?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja megjelent a péniszemen a makk alatt egy pattanás szerű kis fehér pötty,ami az utóbbi néhány hétben továbbterjedt és lett belőle négy (szerintem azért mert elkezdtem "kinyomkodni") illetve a makk alsó peremén megjelentek apró pöttyök. Ez szerintem valami bakteriális fertőzés de azt nem tudom hogy milyen és hogy kéne kezelni. Illetve van egy "kisseb" probléma mégpedig az hogy merev állapotban a makkomon a bőr néha ráncos lesz. Ezek mennyire komoly tünetek?
2021. máj. 29. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Látatlanban nehéz bármit mondani. Fordulj bőrgyógyászhoz/urológushoz minél előbb, mert a nem vészestől a komolyig bármi lehet. Nem ciki, ez (is) a dolguk!
2021. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jólvan, megmondom őszintén hogy nem nagyon szeretnék elmenni orvoshoz főleg a vírus alatt mert a pattanás nem fájt és nem csinált semmit amíg nem értem hozzá (most sem) Először arra gondoltam hogy a serdülő kor egyik jele ez is :D
2021. máj. 29. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy hazugsag a nem kell maszk, vedett vagy elso oltas utan, de a virusra fogni jelenlegi helyzetben azert tulzas. Nem korhazba mesz.
2021. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!