Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire lehet komoly? Tegnap...

Mennyire lehet komoly? Tegnap éjszaka egész napos hányinger után MINDENT kihánytam, amit aznap ettem. Ma gyenge voltam, nem bírtam 2 percnél tovább állni a suliba. Ma délutánra pedig hasmenés.

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

hát ettél valami romlott kaját? vagy olyat, amiről nem tudtad, hogí romlott, vagy esetleg nagyonnagyon jól esett, és hirtelen etted meg..

igyál sok folyadékot, hogy ki ne száradj, kekszet ehetsz, meg főtt krumplit, esetleg fokhagymás pirítóst, a fokhagyma kiöli a bacikat meg a vírusokat a szerevezetedből.


ha 3-4 napon belül nem leszel jobban, akkor mindenképp orvos!

2012. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hasznos volt! :) tegnap reggeli szalámira gyanakszom, mert azóta rá se bírok nézni. Ma két kanál levesen és egy csokin kívül semmit nem ettem, viszont iszok. Nem akarok kiszáradni, így is mindig szomjas vagyok.
2012. máj. 21. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!