Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért csak a Pfizert akarják...

Miért csak a Pfizert akarják beadatni maguknak az emberek nagyobb része?

Figyelt kérdés

Beszéltem néhány napja egy viorológus szakemberrel és ő azt mondta, hogy a kínait adatna be magának.

Én mint laikus nyilván nem tudom szakszerűen leirni, de kB annyi, hogy a kínaiban a teljes vírus legyengitett változata benne van és ez nagyobb eséllyel véd a mutánsok ellen is.

A Pfizernel viszont csak egy része van benne, ami ha pont mutalodik annál a változatnál, amit esetleg elkaszp, akkor semmit sem ér.

Szóval mégis mi ez a nagy Pfizer, Pfizer, Pfizer...

Nektek mi a véleményetek erről? Csak egy nagyon jó marketinges eladhatóság vagy valóban annyira jó? Tenyleg érdekel, mert eddig még egy eszervet sem hallotta mellette, miért lenne jobb, mint bármelyik másik, mégis sokan csak ezt "Istenitik".



2021. máj. 31. 09:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
A Viagrát is az gyártja.
2021. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%

Mindkettő szerepet játszik szerintem, amit írtál. Egyrészt egy igen jól sikerült oltásnak néz ki, jól le van tesztelve, jó statisztikái vannak.

Szinte mindig kiváltja a megfelelő immunválaszt, akár idős, akár fiatal, akár beteg aki megkapja.


Másrészt, ez pedig lehet még fontosabb, a média is ezt tolta egész végig, hogy ez a legjobb. És mindeközben ugyanígy a média kivégezte az Astra Zenecat, és nem nagyon segítette a keleti oltásokat sem.

2021. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

8 hét alatt tökéletesen letesztelték így biztos lehetsz benne hogy teljesen biztonságos + mrns vakcina kiforrott technika már több mint fél éve használják élesben. Előtte, csak próbálkozgattak vele több-kevesebb sikerrel.(inkább kevesebb mint több)

A fő ok: minden országban elfogadják, a média ezerrel reklámozza.

2021. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Mivel ha utazni akarok, akkor cs.szhetem egy Szputnyikkal ;)
2021. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

A Pfizernek van a legkevesebb ellenjavallata. (Meg a Modernának, de az olyan ritka hogy kár direkt arra hajtani.)

Nekem pl. sok ismerősöm nem kaphatott mást valami alapbetegség miatt, Pfizert viszont gond nélkül.


A másik, hogy a Pfizert kb. minden* ország elfogadja beutazáshoz.

(*: most azokra az országokra gondolok, amik jellemzően úticélok a magyaroknak)

2021. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

#4

Szputnyikot kaptam, várhatóan elfogadja az EU, de ha mégsem, negatív teszttel lehet utazni kb. bárhova.

2021. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne zavarjon, hogy mire jelentősen mutálódott vírus üti fel a fejét, addigra az összes - beleértve a kínait is - már nem véd eleve és az új vírushoz igazított verzió kell (lásd még: influenzaoltások). AZ mRNS típusúaknál ez 6 hét alatt meg is lesz, a hagyományosnál ez kissé tovább fog tartani.
2021. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
#6 de minek bajlódjon az ember negatív teszttel, ha kaphat pfizert is sputnyik helyett?
2021. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Vagy minek bajlódjon eleve egy Szputnyikkal, teszteltetni az oltás nélkül is lehet.
2021. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#8

Én pl. 2 hónapot nyertem azzal, hogy elfogadtam a szputnyikot és nem vártam pfizerre. Én nem tartom nagy "bajlódásnak" a tesztelést, 2 perc az egész.

2021. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!