Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorsav,Égő érzés a torokban...

Gyomorsav,Égő érzés a torokban?Többi lent

Figyelt kérdés

Kérdésem az lenne,hogy pár napja olyan 3-4 elkezdtem sokkal több folyadékot inni mint eddig ez úgy értendő hogy eddig kb naponta fél L volt a mennyiség néha több kevesebb,és most 1,5-2,5 L közt.


Ez a 3-4 nap alatt esténként ha pl iszok 2-3 korsó sört akkor elkezd égetni,de viszont eddig is fogyasztottam sört és soha nem égetett.


Amit még érdemes leirnom szerintem az az,hogy eléggé pszichés is vagyok az az pánikolós és pánikbeteg amit most szeretnék majd pszichológus által kezeltetni.A kérdésem az lenne,hogy házilag vagy mi a megoldás a gyomorsavra?Esetleg befolyásolhatja e a tüneteket ez a pszichés dolog?Értelmes válaszokat megköszönöm.Mit érdemes kezdeni esetleg szedni erre valamit?Én arra is gondoltam hogy a sok szénsavas viz is lehetne probléma a megemelt folyadékmennyiség miatt?


2021. jún. 1. 12:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!