Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Léda7 kérdése:

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Kb egy hete vettem észre hogy a bal méhemnél néha tompa hirtelen fájdalmat érzek ami pár percig jelentkezik, majd elmúlik. Kb 4napja székrekedésem van, nagyon nehezen tudtan üríteni volt mikor egyáltalán nem ment, majd ittam tejet.. utánna kevés folyékony széklet távozott.

Másnap is.

Amit még észre vettem nagyon érzékenyek a mellbimbóim, és fajnak ha megérintem, ez nálam nem jellemző.

Majd ma egyszer csak nagyon éles és fájdalmas érzés volt az alhasamban (menstruációs gorcsnel ezerszer rosszabb) azt hittem hirtelen meghalok. Eljöttem wcre ugyan csak egy kis folyékony állagú széklet ürült de a többi nem, nyomásra fájdalmat érzek a a méhem tájékán és ez miatt nem megy. Valakinek volt hasonló? Mitől lehet ez, mert én nagyon be pánikoltam? Köszönöm a válaszokat!



máj. 21. 11:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha a hasam alján jobb, vagy bal oldalon megnyomom nem érzek fájdalmat, csak ha középen
máj. 21. 11:30
 2/2 anonim válasza:
Mindenképpen érdemes felkeresni nőgyógyászt a problémával. A tünetek nem eléggé specifikusak ahhoz, hogy egyértelmű diagnózist lehessen mondani, azonban egy fájdalmatlan ultrahang vizsgálat nagy valószínűséggel fényt derít a probléma okára.
máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!