Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres köpet? Valakinek hasonló...

Véres köpet? Valakinek hasonló tapasztalata volt esetleg?

Figyelt kérdés

Tegnap este, kis mennyiségben ugyan, de véres köpetet vettem észre a számban. Nem köhögés hatására jött, illetve rossz fogam/refluxom is van.


Kértem időpontot, azonban csak jövőhétre kaptam, mivel a doki azt mondta ilyen formában ez nem annyira sürgős, én viszont nagyon megvagyok ijedve, aludni sem tudtam.



2021. jún. 3. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen, többször is. Nagyon megijedtem, mert spontán éreztem a számban a vér ízét, és papirzsebkendőben megnéztem a nyálamat, és veres volt. Nekem a fogam miatt lehetett. Okozhatja: íny gyulladás, fogak, vagy reflux miatt kimarta picit a sav a torkodat. Ha megismétlődik, menj el orvoshoz.
2021. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kétszer fordult elő, de már jó pár órája nem, mint mondtam, időpontot csak jövőhétre kaptam.. Remélem kibírom addig.. :D
2021. jún. 3. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Hacsak ilyen véreses nyál, az nem veszélyes. Ha tömény vér van állandóan, az lehet gyomor vérzés is, de ott inkább vér hányás van, és nagy mennyiségű. Ez inkább fog vagy fogíny probléma.
2021. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ami tegnap feljött, azt sem mondanám töménynek, nyálkal volt keveredve és már inkább a számban vetten észre, nagyobb mennyiségben..
2021. jún. 3. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Reflux?
2022. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!