Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A botox segíthet a migrén ellen?

A botox segíthet a migrén ellen?

Figyelt kérdés
Orvos javasolta próbaképpen, hátha... Legutóbb 3 napos migrént követően a sürgősségin kötöttem ki, egyenesen bealtattak, mert a migréntől 190-re ment a vérnyomásom és hánytam, mint a lakodalmas kutya. Semmilyen gyógyszer nem használt. Most a homlokomat bebotoxoltattam kínomban, ezt még nem próbáltam migrén ellen, de nagyon bízom benne. A bőrgyógyász is azt mondta, hogy több embernek segített már. Valakinek tapasztalata van?
2021. jún. 4. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ugyan orvos, de ha a "migrén" ennyire erőteljes tüneteket okoz, az lehet hogy már nem sima migrén. Ez a vérnyomásemelkedés még azoknál is extrém, akiknek egyébként alapból magas.

Mielőtt botoxolnál, én elmennék egy kivizsgálásra a helyedben. Erős fejfájás magas vérnyomással kombinálva pl. mellékvese-betegség is lehet.

2021. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kaptam beutalót fejfájás szakambulanciára, de még idő, mire odakerülök.
2021. jún. 4. 18:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Neurológius nem látott eltérést, de azt mondta, hogy a migrénre van külön gyógyszer.
2021. jún. 4. 19:01
 4/6 anonim válasza:
Igen segíthet, de a hatása nem tart örökké, mindig menni kell majd újra és újra... A szervezeted meg tudja szokni és lehet nem fog a későbiekben már segíteni. Én javaslom a migrén piercinget, nekem bevált, közel 4 hónapja nincs migrénem.
2021. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kedves kérdező! Mi a tapasztalat a botox-szal? :)
2022. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést. Még mindig van migrénem, de talán kevesebbszer. Nem ez a megoldás.
2022. ápr. 21. 10:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!