Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen emésztési zavar jár...

Milyen emésztési zavar jár ezekkel a tünetekkel ?

Figyelt kérdés

Étkezések után körülbelül 30 perc és 120 perc közötti intervallumban jelentkeznek olyan tünetek , hogy szédülés , akkor gyomor mozgás és vele együtt böffentés meg puki távozik. Ez fennáll egy kisebb ideig majd javul.

Székletemmel nincs baj, és nem ételhez köthető , nem csak tejtermék vagy csak glutén tartalmú étel után jelentkezik, ha ezek nincsenek jelen, akkor is van.


Most pl. Megittam két pohár vizet és utána is jelentkeztek ezek a tünetek.



#gáz #étel #gyomor #evés #Böffentés
2021. jún. 4. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Agytumor.
2021. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az vagy te agytumor.
2021. jún. 15. 17:32
 3/4 Senior Séf ***** válasza:

Az időintervallum a vastagbél érintettségéről árulkodik. Első körben talán egyél egy Helicobacter tesztet.

Ja, és az alvásod rendben van? Indokolatlan fáradtságérzet, étkezés utáni hangulatingadozás? Egyéb, látszólag a bélműködéssel nem összefüggő tünet?

2021. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Vettem tesztet , nincs fáradság , étkezés után sincs hangulatingadozás. Minden tünetem ehezz kapcsolódik 😰😰. Változó a székletem, kb hét elején volt egy wc zésem, akkor normális volt a székletem, és a gyomromat se éreztem rossznak , akkor nem is volt ez a “rosszullét”, amit még észre vettem, hogy a székletem az szagtalan… viszont mikor érzem hogy a belem vagy hasam mozgolódni kezd , akkor jön a “rosszullét” illetve akkor elég tojás szagút bélgázolok.

2021. jún. 25. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!