Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezekkel a tünetekkel lehet...

Ezekkel a tünetekkel lehet agydaganatom? Vagy keringési zavar? Mitől? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Napok óta hol jobban, hol rosszabbul vagyok... Eleinte a fejem fájt, inkább a szememnél, fájdalomcsillapítóval csak kicsit húzódott a háttérbe. Aztán ez elmúlt, hányingerem lett naponta többször. Utána kicsit jobban lettem, 2 napon este combremegés tört rám, mindig 21 óra után pontosan. Ezeket a rángásokat nem tudtam kontrollálni, egy pici szédülés, nehéz fej, kihűlés előzte meg. 1-2 napja nincs remegésem, viszont ma reggeltől eddig szédültem, a végtagjaim továbbra is gyakran hidegek, néha szúrkálást érzek a kezeimben, éjjel zsibbadásra kelek (de lehet csak ráfeküdtem). Nagy fáradtság kísérte. A fejem azóta nem fáj, a hányingerem is csillapodott. Egyszer sem hánytam. Jelenleg egy kis szédülést érzek illetve hidegek és bizseregnek a kezeim. Nagyon pánikolok mi van, ha valami halálos betegségem van. Vérvételre fogok menni. :(

Menzeszem pár napja múlt el, mostanában elég stresszes voltam, de nagyjából elmúlt, a tüneteim viszont fennállnak. 21/L



2016. jan. 17. 14:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Vérnyomáson kicsit alacsony, de mindig az volt. Vannak olyan napszakok, amikor teljesen jól vagyok 1-2 óráig.
2016. jan. 17. 14:10
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pánikbetegséged van.
2016. jan. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Agydaganat jellemző tünetei: a hallás-, látás- és beszédzavarok, a hangulat- és személyiségváltozás, koncentrációs és emlékezőképesség romlása, memóriazavarok, epilepsziaszerű görcsrohamok, valamint zsibbadtság, bizsergés érzése a végtagokban.

avartság, lomhaság, aluszékonyság, koordinálatlan, idétlen mozgás


De ezek olyan tünetek, amik bármi másra is utalhatnak. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Ha vérvételre küldenek akkor nem daganatot keresnek. :) Nyugodj meg.

2016. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Rengeteg helyen utána olvastam már az agydaganatnak, konkrétan rettegek tőle...

De ha az lenne, fogynék is meg nem lennének azért panaszmentes időszakaim nem?

2016. jan. 18. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lennének panasz mentes időszakaid. Folyamatosan romlana az állapotod. Nekem ilyenem nem volt, de valószínűleg iszonyatosan rossz..
2016. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ezek inkabb szorongasra es panikra utalo tunetek, nincs agydaganatod
2016. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A vérképem jó lett, de a tüneteim még mindig fennállnak... Remélem tényleg semmi komoly... Bár pár perc után már alig bírok állni, muszáj leülnöm, nagyon kellemetlen.

Az eddigi válaszokat köszönöm!

2016. jan. 19. 10:03
 8/10 anonim válasza:
Hogy erzed magad?
2016. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia azota hogy vagy?

Nekem is ezek a tuneteim kiveve a hanyingert.

2017. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy érzed magad? Mi lett végül az eredmény?
2020. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!