Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üdv romaniabol németországba...

Üdv romaniabol németországba kell utazzak autóval 20 óra az út és rettenetesen felek mivel pánikbeteg vagyok és nem bírom az utazást (hányok)Van így valaki mit javasol mit tegyek?milyen gyógyszert vegyek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Autópályán is hányingered van?
2021. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akármelyik hányinger elleni gyógyszer megteszi. A pánikbetegségedre kapsz valamit? Amúgy meg rákeresel hogy utazási betegség, és egy csomó jó tippet kapsz.
2021. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mivel én nem vagyok pánikbeteg ezért nem tudom megmondani a tutit. Viszont a Magyarország-Németország közötti utat már rengetegszer végigszenvedtem utasként egy kisbuszban mivel csoportosan járunk ki melózni. Füldugó, nyakpárna legyen nálad, sokat segít a pihenésben. Kényelmes,könnyű cipő is sokat számít egy ilyen távon. Napszemüveg is kelleni fog, éjszaka is segíti a pihenést, kevésbé irritál a szembejövő autók fénye. Kapucnit is húzhatsz a fejedre ilyen célból. Ha megvagy legalább 180 centi magas akkor nem mindegy hogy hol ülsz az autóban. Az anyósülés a legkényelmesebb utasként, ez nyilvánvaló. Renault Trafficokban a hátsó üléssornál több a lábtér mint középen. A mostani Peugeotokban, Opelokban viszont sokkal jobb a középső sor az ajtó mellett. Ford Transitban is a középső sor jobb talán. Alacsony, rövid lábú ember mindegy hogy hol ül, de egy magasabb ember le$zopja magát egy 1000+ kilométeres úton ha nincs elég lábtere. A tolóajtó mellett mindig jön be némi huzat, emellett ülve megfázhat az ízület, bár ez inkább télen szokott probléma lenni. Le kell takarni a térdet, bokát egy pokróccal. Én nem szedek semmilyen gyógyszert, de te mivel pánikbeteg vagy, talán valami nyugtató-altató féleséggel próbálkozhatsz,de erről talán jobb lenne megkérdezni a háziorvost.
2021. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Autópályán még nem utaztam csak itt az országba de max 200 km -bírtam utána vegem volt hogy bírók ki 2000 et ettől még jobban pánikolok.Saját autóval mennénk férjemmel attól tartok felhalottként fogok megérkezni.Alprazolam nyugtatót szedek a pánikra de valami jó hatásos erős hányinger csillapító is jól jönne ami tényleg használ
2021. jún. 7. 20:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy nem tudom Romániában ugyanazok kaphatóak-e mint itt...
2021. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2021. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A daedalon-rol olvastam utána járók érdeklődők orvosnál mert úgy olvastam hogy szédülés eseten is jó és nekem az is van
2021. jún. 7. 21:02
 8/11 anonim ***** válasza:
7# Deadalon-t én is javaslom. Nekem a hányingert teljesen elmulasztotta. A mellékhatása annyi, hogy picit fáradtabb/álmosabb leszel tőle.
2021. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Xanax nemcsak szorongast old, de kemoterapia okozta hanyingerre is felirjak. Nekem alpesi szerpentin uton sotetben ugy elmulasztotta, ahogy gyerekkoromban semmi se.
2021. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9# Nehogy már egy függőséget okozó nyugtatót ajánlj a kérdezőnek hányingerre, könyörgöm!

Kérdező, a Daedalon nagyon jó, azzal nem lesz hányingered. Valamennyi altató hatása is van -kábább leszel tőle -, ami nálad jól jön.

2021. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!