Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor ér véget ez az oltásigaz...

Mikor ér véget ez az oltásigazolvány diszkrimináció?

Figyelt kérdés
Teljesen lehetetlennek találom, ami Magyarországon folyik. Konkrétan megfosztanak téged bizonyos jogaidtól, annak ellenére,hogy oltott és oltatlan ugyanúgy fertőz, a túlélési esély pedig több mint 90 %. A magas rizikó faktorú embereket kell beoltani pl. öregeket, de ők már be vannak. Ráadásul még kétszer is kell oltani. Más országokban ezt nem merték megcsinálni,itt mégis...de ez így örökké nem mehet, nem igazolványozhatunk örökké.

2021. jún. 8. 03:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%
Oltott és oltatlan nem fertőz ugyanúgy, Németországban is van igazolvány, de lehet, hogy máshol is. Hogy mikor lesz vége, arra csak tippelni tudok, talán jövőre.
2021. jún. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
57%
Soha nem lesz vége..
2021. jún. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%
Év vége felé tippelném, addig már elég magas lesz az oltottak száma és a nyári szabadidővel sem tud már zsarolni a kormány.
2021. jún. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
56%

Azért az első válaszadónak üzenném, hogy ha kórházi (titkos) statisztikát hallana, akkor leesne az álla!!

Szerintem sem lesz vége soha :( Az oltottak meg folyamatosan lesznek oltva, hiszen mindig lesz újabb és újabb mutáns vírus, ami ellen azonnal oltani kell.. Ilyen az, ha egy üzlet beindul és a sok ember ezt hagyja.

2021. jún. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%
Így van!Ha nem menne senki kétségbeesve az oltópontra akkor megszűnne az üzlet,ennyire egyszerű az egész.Dehát kár is erről beszélni mert a riogatás sok emberre hat
2021. jún. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%
Jövőre már nem lesz.
2021. jún. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Maradhat akár örökre is, oltatlan vagyok és egyáltalán nem befolyásolja az életem a kártya hiánya.
2021. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
31%
Remélem csak akkor, ha mondjuk legalább 70% oltottaág meglesz.
2021. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
24%
Inkább köszönje meg mindenki az oltottaknak a normális élet visszatérését...
2021. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%
#9, nem, nem köszönjük. Minket oltatlanokat szerintem nem zavart a helyzet.
2021. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!