Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a szememmel? Fenypisl...

Mi lehet a szememmel? Fenypislakolast latok a szemem sarkaban?!

Figyelt kérdés
Egy ideje megfigyeltem, hogy ha lekapcsolom a villanyt, pl alváshoz, akkor az egyik szemem sarkaban fenyvillogast, pislakolast latok.. nem is tudom annyira korul irni. mintha valami kis lampafeny pislakolna es azt latnam a latoterem szelen. Egy ido utan elmulik, de amig van, nagyon ijeszto. Volt, vagy van valakinek ilyen? Mi lehet ez? 30 eves vagyok
2021. jún. 8. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább menj el a szemészetre vele
2021. jún. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kozvetlenul villanykapcsolas utan azon az oldalon mindenki, ahol elesen villant a feny. Csak az elmulik.
2021. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Létezik olyan is, hogy migrén aura. A fejed nem fáj de a sarokban villog a fény általában cikk cakkban szép lassan beúszik középre és feloszlik, de ez fényben is látszódik, és elég ijesztő. lehet annak egy enyhe változata, ártalmatlan, de a frászt hozza az emberre.
2021. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Inkább akkor szokott jelentkezni mostanában ahogy megfigyeltem ha mondjuk este a sötétben telozok és miután leteszem csukott es nyitott szemmel is làtom ezeket a fényeket... tv ugyan ez vagy tényleg ha nagy fényről bemegyek gyorsan a sötétbe latom ezt a villogást mindket szememmel
2021. aug. 11. 07:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez teljesen normális, mindenki látja a fényeket utána, főleg ha pislogsz, de legalább ha lesz egyszer migrénes villogás, nem ijedsz meg mert az ijesztő.
2021. aug. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!