Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vér volt a hasmenésemben,...

Vér volt a hasmenésemben, full parában vagyok! Megyek dokihoz de valaki nyugtasson meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tavaly volt egyszer ilyen kis vérzés kemény széklet után, de elmúlt.

Tegnap valami elcsapta a hasam, ment egyszer és a tetején egy csíkban élénk piros vért láttam! Egész nap ezen stresszeltem tegnap, bár meg kell említsem hogy belül szúrt a fenekem. Ma megint mennem kellett, szerintem már gyomorideg lett rajtam a félelemtől és a legvégén megint volt egy kicsi csík.

Halálosan meg vagyok ijedve, nem is otthon tartózkodom ráadásul, de találtam itt egy jó magán proktológust és összeteszem a 2 kezem, hogy valami sérülés vagy aranyér..

Még csak 22 éves vagyok rettegek! Ti ezzel SOS dokihoz mennétek, ki is kérnétek magatok melóból?



2021. jún. 10. 10:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Holnap érkezik el az időpintom a proktológiára.

A Reparon kúp múlt alkalommal elmúlasztotta a vérzést 1 nap alatt, azonban ma lett egy enyhe kis hasmenés és ismét láttam a tetején..

Állítólag nagyon alapos és jó az orvos, akihez megyek, teljes végbélvizsgálatot végez, sőt, a vastagbél alsó ágát is megnézi, márpedig ha élénk a vér, ennek valahol ezek közül kell jönnie.

Nagyon nagyon remélem, hogy nem lesz nagy gond!

2021. jún. 28. 11:41
 12/13 A kérdező kommentje:

Végül meglett a vizsgálat.

Igaza volt az egyik válaszolónak, kijárathoz közel jöhetett a dolog.

Egy kripta az ánuszban volt pici gyulladásban, a doki azt mondta kézzel is eléri, de meg is nézte. Ezt ha súrolta széklet, kivérezhetett random, vagy kemény, vagy laza széklettől. És valóban, minden tünet stimmelt rám, a sajgás, vérzés, nyálka.

Ha valakinek bármi félelme van ilyennel, menjen el vele proktológiára! Ijesztőnek hat, igen, de tényleg semmi olyan nem volt, ami kifejezetten fájt volna és sokkal többet árt az addig megélt, folyamatos stressz, félelem, hogy mi bajod, mint egyszer elmenni.

2021. júl. 1. 14:04
 13/13 anonim ***** válasza:
Szuper! :)
2021. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!