Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alulmukodesre...

Pajzsmirigy alulmukodesre milyen gyógyszert vagy készítményt ajánlanátok ami nem vényköteles?

Figyelt kérdés
Enyhe a betegség.
2021. jún. 11. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha orvos diagnosztizálta, akkor orvos is ír fel gyógyszert, ha szükségesnek találja. A pajzsmirigy nem öngyógyszerezhető.
2021. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Külföldön elek, nincs lehetőségem gyógyszert íratni. De ami nem vényköteles testvérem megvenné és kiküldi nekem.
2021. jún. 11. 08:54
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Akkor sincs rá recept nélkül semmi.
2021. jún. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek az előttem válaszolóval. Nem véletlenül vénykötelesek ezek a gyógyszerek.
2021. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez nem valós infó, kérem aki nem tud építő jelleggel hozzászólni ne írjon. Ez olyan mint kaphato a koleszterinre is gyógynövények tabletta, persze a gyógyszer jobb de ha erre van lehetőség akkor ?!!!!
2021. jún. 11. 10:24
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Az előttem válaszolók “valós infókat”írtak le. A pajzsmirigy hormontermelését nem tudod vény nélkül kapható “csodaszerekkel” befolyásolni, a gyógyszer az egyetlen megoldás amit az orvos felír. A többivel csak önmagad csapod be.
2021. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Külföldön elek, nincs lehetőségem gyógyszert íratni. - arra nincs lehetőséged, de hogy kioktasd a másikat, már van...


A pajzsmirigyet hormonkészítménnyel lehet szinten tartani és NINCS olyan növény, ami pajzsmirigy hormont tartalmaz.

2021. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7 Nem oktattam ki leírtam első válaszban a helyzetet,hogy NINCS lehetőség rá ,de csak ugyanazt fújják. Nem valós, mert mint írtam vérnyomásnal is van ilyen gyógynövények készítmény....


De már kaptam privátban infót.

2021. jún. 11. 12:24
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Akármit kaptál privátban, nem fog működni. (És akkor még jól jársz, ha az illegálisan beszerzett szer nem okoz kárt.) Fel nem foghatom, hogy attól, hogy külföldön élsz, mért ne mehetnél orvoshoz. És ha nem mentél orvoshoz, honnan tudod, hogy alulműködik.
2021. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Letrox, vagy thyroxint szoktak pajzsmirigy problémákra adni de azt recepttel lehet csak kiváltani.
2021. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!