Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítséget kérek hogyan...

Segítséget kérek hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

A problémám ott kezdődik hogy kényszer gondolataim vannak negatív kényszer gondolatok amik negatív érzelmeket teremtenek.. És ez annyira. Fajult hogy súlyos depresszió lett a vége nagyon súlyos... Ez mind egy olyan dologgal indult hogy úgy fél tettem magamnak azt a kérdést hogy nem szeretem a párom ezen el kezdtem agyalni rágódni el kezdtem a legroszabbra gondolni 1 hónapja folyik már ez és olyan szintre jutottam el már hogy ténylegesen annyira be beszéltem magamnak ezt hogy úgy érzem nem szeretem...



De vannak pillanatok amikor erről a nagtiv dolgokrol megfeledkezem és vissza jön minden érzés amit éreztem iránta...



És ez a sok negatív gondolkozás hogy "Mi van ha" kérdések tönkre tettek már.. Lehetséges ilyen hogy be beszélem magamnak hogy nem szeretem de közben meg igen csak annyira be folyasolom magam?



És mi ez a gondolkodás ez egy betegség?



2021. jún. 17. 22:07
 1/2 anonim válasza:
100%
Nehéz eldönteni, mert mondasz is dolgokat meg nem is. A legjobb az lenne, ha valakivel vagy teljesen egyedül leraknál egy pontot az életed végére és megpróbálsz újat kezdeni nyílt lapokkal. Ha szeretsz játszani, akkor gépezz és szerezz új társakat. Ha inkáább a szavak embere vagy, akkor próbálj új barátokat szerezni. Nehéz, de a megoldást kell keresni, nem szabad rágódni/őrlődni a dolgokon. Élsz gondolkozol, úgyhogy ez nem betegség, ez a normális csak túl pörgöd az egészet.
2021. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy nagyon súlyos?

😢

2021. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!