Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az hogy ha vakbelgyu...

Miért van az hogy ha vakbelgyulladas gyanújával kerültem kórházba akkor infúziót kapok,vért vesznek meg mit tudom én milyen injekciot adnak?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért vesznek vért, mert meg mell róla győződni, hogy megemelkedett a véredben a (okos akartam lennei, de elfelejtettem minek) a valaminek a száma, ami alátamasztja, hogy vakbélgyulladásod van.
2021. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
CRP-t fvs-et, és a többi gyulladásos értéket nézik hogy emelkedett e. Infúzióban fájdalom csillapító, általában nospa, és algopyrin van, plusz a folyadékpótlás miatt IS adják, mivel ha igazolódik hogy vakbél, műteni kell, és műtét előtt sem enni, sem inni nem szabad, tehát hogy ki ne száradj! :)
2021. jún. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!