Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Holnap mennék a második...

SOS! Holnap mennék a második oltásomra, de ma lázasan keltem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Öt hete kaptam meg az első adag vakcinát, holnap mennék a másodikra. Már tegnap folyott az orrom, meg gyenge voltam, de ma lázasan keltem, görcsösen köhögök, folyik az orrom, és az egész arcüregem fáj a torkommal együtt. Ha jól sejtem, így most nem kaphatom meg a második vakcinát. Mit tegyek?

2021. jún. 19. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az oltópontot ahol kapod.
2021. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekik nincs direkt telefonszámuk, a háziorvost próbáltam, aztán az ügyeletet, az ügyeleten visszairányítottak a háziorvoshoz,akinek még egy e-mail címe sincs.
2021. jún. 19. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben én biztos nem mennék. Józan paraszti ésszel belegondolva sem jó ötlet. Amit kapsz papírt azon is be kell jelölni ha voltál mostanában lázas szóval biztos van valami jelentősége.
2021. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj,halaszd el amíg jobban nem leszel!
2021. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Holnap nem mész oda, ha eléred őket jó, ha nem, akkor is fölösleges menned. Utána a háziorvostól kérj majd segítséget, hogy a második dózist mikor és hogyan kaphatod meg pótlólag. De fölösleges lenne betegen odamenned, ha lázas vagy vagy voltál nemrég, nem kaphatod meg úgyse.
2021. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊
2021. jún. 19. 23:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Lenyeg, hogy aki lazasan barmilyen oltast megkap, mert eltitkolta, vagy nem normalis az orvosa, az szivizomgyulladasra es mas sulyos szovodmenyekre szamithat.
2021. jún. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lazasan nem szabad. Hivogasd az oltopontot.
2021. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!