Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha két éve refluxos vagyok az...

Ha két éve refluxos vagyok az adhat gyanút Helicobacter fertőzésre?

Figyelt kérdés

Nem voltam refluxos azelőtt de hosszútávú stressz miatt vettem észre, hogy akkor kezdett ez előjönni, szorongás, pánikbetegség rosszabodása is és állandóan gyomorgörcseim voltak az elején aztán egy évig sehogy sem enyhűlt, voltam egyszer Helicobacter vérvizsgálaton de az rendben volt vagyis ott nem mutatta ki, hogy lenne egy másik orvos szerint székletminta a biztos.

Igazából attól félek, hogy ha van nem tudom milyen antibiót tudnék kapni mert Amoxicillin, ampicillin allergiám van, nem merek s félek is új gyógyszereket szedni. Esetlege lehet az antibiotikum kezelés előtt ha lenne allergia tesztet végeztetni?


2021. jún. 23. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerre egy problémával foglalkozz.


Nézesd meg a helicobaktert. Lehet ezeket nagyon muszáj esetben valami diétával is kezelni, legalább tudod, hogy mi a baj.

2021. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Helicobakter teszt pár ezer Ft. Én inkább a bolygóideg érintettségére gyanakodnék.
2021. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!