Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez bőrrák lehet? nagyon...

Asker1134 kérdése:

Ez bőrrák lehet? nagyon megijedtem, valaki ért hozzá?

Figyelt kérdés

Persze mindenképp elmegyek orvoshoz, de amíg nem jutok el minél többet szeretnék tudni róla, mindig a legrosszabbra gondolok kicsit hipochonder vagyok.

valaki ért hozzá?

A hátamon van mindkettő tudomásom szerint ezek mindig is ott voltak viszont az alakjukról vagy hogy változtak-e semmit nem tudok, nekem nem tűntek fel.


[link]



2021. jún. 24. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek anyajegyek, nem bőrrák
2021. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiálló anyajegyek, érdemes azért majd figyelni rájuk, ha változás lenne.
2021. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
anyajegyek
2021. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egy elkapart anyajegy
2021. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Erik, ezek csak anyajegyek. De ha izgulsz menj el nyugodtan bőrgyógyászhoz és megmondja a tutit.
2021. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg minden hónapban higy nem - e változott az alakja vagy színe. Amúgy az orvos is egy műszerrel nézi meg. Ingyenesnél hónapokat kell várni de szerintem nem veszítesz semmit ha megnézeted. Használj legalább azon a területen fényvédőt. De mivel a legtöbb fényvédőnek alacsony UVA elleni védelme van (ez felelős a rákért) inkább takard le vagy tapasszal vagy pólóval amikor tudod. Sokszor csak az UVB-t tüntetik fel a naptejeken. Szóval erre is figyelj ha mégis veszel ilyesmit.
2021. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!