Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez bölcsességfogtol lehet?

Ez bölcsességfogtol lehet?

Figyelt kérdés
Nő a bölcsesség fogam baloldalt alul iszonyatosan fáj a fejem a fulem meg az arc csontom fogorvos lézerrel leszedett egy darab részt a husbol mert megsérthettem fehér volt mellette csip a torkom elvileg piros is mi ez? Nagyon aggaszt

2021. jún. 25. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod, a bölcsességfog nagyon sok fájdalmat tud okozni "élete" kezdetém és végén is .

Nekem full összenyomták az alsó fogsoromat, és fiata voltam , könnyen össze is kuszálódott.

Rálóg egy íny nyúlvány szerű valami us , ha arra ráharapok kaja közben,begyullad a torkom tőle.

2021. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is faj a fogsorom is meg a fejem de nem a homlokom hanem folul a halantekom folott kb de ami erdekes hogy a masik felol is faj az allam meg a fulem neha lett ott egy feher kis potty szeru ma vettem eszre nem lehet a bolcsesseg fogtol az a masik felen van es alul ez meg felul
2021. jún. 25. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!