Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől szédülök?

Mitől szédülök?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja, hogy szédülök. Vagyis inkább ilyen bizonytalanság érzetem van, ülő és állóhelyzetben is. Néha pár napra jobb, aztán megint rossz. Laboreredményem jó, terheléses cukor vizsgálat is jó. Nincs lelki gondom sem jelenleg. Régebben volt szorongásom, de most nem érzem, hogy ez az lenne. Mitől lehet még?

2021. jún. 28. 16:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek!!

Igazából a legrosszabb, hogy van amikor pár napra jobb, nem is érzem hogy szédülnék, utána pedig megint kijön rajtam. A végére akarok már járni ennek. Egyébként, lehet igazad van 10.-es, mert a tavalyi évben lelkileg nem voltam toppon egészen most februárig. Lehet így hogy elmúlt, így jön ki?

2021. júl. 4. 01:16
 12/15 anonim válasza:
Nagy esély van rá. Tényleg rendezni kell a lelki dolgokat,beszélj, mesélj valakinek mi bánt. Beszédterápia, vagy pontos diagnózisér, keress fel egy pszichológust. Nekem is sokszor ingadozik, de nekem ez hormonalis. Vezess egy kis naplót, mikor, hogy érzed magad, reggel vagy este rosszabb? Van egy kifehezetten valami ami előidézi. Stb.megfigyeled magad rájossz az összefüggésekre és meglátod minden rendben lesz.
2021. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Kitalálok majd valamit. Egyébként nem hinném, hogy daganat 20 éves vagyok. Most még próbálok beszélni az orvosommal, hogy fül-orr gégészetre és neurológiára küldjön el.
2021. júl. 5. 10:26
 14/15 A kérdező kommentje:
Egyébként nem lehet, hogy ez egy poszt covid tünet? Kétszer voltam beteg a hasammal az elmúlt fél évben, egyszer rájöttek hogy nem covid volt, de a másodiknál nem derült ki, hogy mi volt egyszer csak elmúlt. Az lehet, hogy tünetmentesen átestem rajta, csak kijöttek rajtam ezek a "poszt-covid" tünetek?
2021. júl. 6. 12:06
 15/15 anonim ***** válasza:
De
2021. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!