Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet?

Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

Egy ideje savas vagyok. Több mint egy éve lassan s volt közte egy olyan fél éves nyugalmi állapot amikor bárhogy ehettem nem voltak tüneteim. Nagyon nagyon stresszelek nem szeretném kifejteni, a lényeg, hogy szorongásos beteg is vagyok s rárak a helyzetem is erre az állapotra szerintem egy adagot. Egy jó pár hónapja megint lassan elkezdtem savasodni, a torkomig feljön, tejtermékek, paprika, uborka, friss vegyes salátáról álmodni se merek. Most meg vagy két hete már bármit eszek savam van, ahogy ettem rá pár órára megont visszajön a gyomorégésem. A hasam nem fáj, nem nyillal, de ég és a savam is folyamatosan feljön. Hányinger nincs, étvágy az sincs sok, beveszi a gyomrom az ételt, jól is esik amikor megeszem de úgy amúgy nem vagyok éhes csak eszem mert muszáj enni.

Az evés után úgy 2 órára rá már visszajön a savam. De ez most úgy tényleg pár hete jött elő, eddig csak bizonyos ételektől jött, meg folyamatosan amikor pánikrohamom volty szorongtam összeszorúlt a gyomrom s az után napokig durván savasodtam.


2021. jún. 28. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Reflux.
2021. jún. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ezt hogyan vizsgálják ki?
2021. jún. 29. 09:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Gasztroenterológiára kérj beutalót a háziorvostól.

Labor, esetleg hasi UH, és gyomortükrözés.

2021. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!