Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez a mellkasi...

Mitől lehet ez a mellkasi fájdalom?

Figyelt kérdés
2. Napja fáj a mellkasom. Vérnyomásom jò. Egészen pontosan a szegycsontom fáj, kicsit felül. Tehát nem a melleim között hanem kicsit felette, de ugyanugy középen. Nemtudom mozgásszervi lehet-e vagy a szivem? Doki legkorabban 2 het mulva tud fogadni... foleg akkor faj ha megnyomom, de nyugalmi helyzetben is kicsit erzem.
2021. jún. 29. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyelőcső alsó része, valószínű a sok savad marja.
2021. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam ra, de vettem be savlekotot, gaviscont. Nem mult el. Savtol szokott fajni idonkent a hatam, es a mellkasom is persze, de az eddig nem itt fajt es nem ilyen erzes volt. Plusz miert csak akkor fajna ha megnyomom? 😞 nem vetem el a savat sem, de most masra gondolok
2021. jún. 29. 15:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz
2021. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is sav lehet, esetleg valamilyen gerincprobléma sugározhat még előre.
2021. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Nem tudok orvoshoz menni mivel nincs most haziorvos csak 2 het mulva... ugyelet van ahonnan pedig elhajtottak, hogy haziorvosomat keressem meg..
2021. jún. 29. 15:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Neten nézd meg milyen ételek vannak amik nem termelik a savat. Mik a doki nem jön vissza étkezz ugy.
2021. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az fasza körzeti orvos ? Vagy ahogy írták a savat a sav lekető az nem receptköteles vagy igen?
2021. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van savlekotom de nem hat. Rendes gasztros altal felirt gyogyszerem van.
2021. jún. 29. 15:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ha mégis gyomorsav, mennyire figyeled miket eszel? Lefekvés előtt pár órával jobb, ha nem eszik az ember.
2021. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!