Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mitol lehet?

Szerintetek mitol lehet?

Figyelt kérdés

Mar 4 honapja Kb havonta ramjon egy olyan erzes hogy hirtelen nem kapok levegot aztan a pulzusom elkezd felfele szaladni, es nagyon elhyengulok, kb halalfelelmem van.

Kardiologusnal jartam ahol se sziv ultrahang se ekg nem mutatott bajt.

Coverexet es Concort szedek, elobbit azert mert 24 oras vernyomasmereskor 2x feljebb ment a vernyomasom de nem veszesen azota sose mertem magast(4 honap alatt, es eredetileg fejfajassal kezdtem az orvosnal).

Stresszesek voltak az elmult honapok, lehet ez az oka? Mit ajanlottok?


22 eves vagyok



2021. jún. 29. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Pánikrohamod van, pszichológus segíthet.
2021. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha mindent rendben találtak, és stresszes voltál, akkor ez nagy valószínúséggel tényleg valami pszichés probléma lehet... Én is pszichológust javaslok.
2021. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es egy pszichologus mennyibe faj vagy hogy mukodik ez? Mit tud javasolni? Eaetleg gyogyszert ir fel?nem szivesen szedek gyogyszereket ha van mas megoldas,vagy sajat magam letudom ezt “gyozni” valamilyen modon segitseg nelkul?
2021. jún. 29. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ír fel semmit, mert nem orvos. Valószínűleg magától is elmúlik, ha a stressz megszűnik.
2021. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!