Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a halojaratomba víz került...

Ha a halojaratomba víz került és begyulladt be van dugulva es geny és egykis vér is szivárog mi a teendő?

Figyelt kérdés

Fulorgegesz meg nem fogad ügyeletben meg se vizsgált rendelési idő még jövő hétre van


Magán orvosnál se volt azzonali lehetőség


Mit javasoltok?



2021. júl. 1. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha szo szerint genny es ver jon, szerintem ezt megelozoen mar uvoltesz a kintol, ilyenkor surgos dolog, ugy kell mondani, es agyrem, ha nem fogadnak. Akar haziorvos. Ha tenyleg nem csak bedugult es igaz a ver es valamilyen valadek, ami nem biztos, hogy genny.
2021. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Feszulos lüktető fájdalom van néha megindul a folyás.

Ügyeleten nem mondtak semmit csak ilyen fájdalomcsillapító fulcsepet írták


szerinted nem duhongtem hogy még fizetnek is érte és akor se fogad senki aludni nemtudok

1 szerencse van a másik fülem jó arra halok.

2021. júl. 1. 12:52
 3/13 A kérdező kommentje:

De teljesen ki vagyok biztos hogy vér és nemtudok mit csinalni

Legalább egy vizsgálat kéne és megnyugodnek de nem akarok egy fullemre megsuketulni.


1 szer megyek orvoshoz 1 évben és akor nem segít senki.

2021. júl. 1. 14:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel a kórházat ahová tartozol és ott kérdezz rá fülészesten, hogy mi a teendő, tudnak-e fogadni.
2021. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen menj be a sürgősségire.
2021. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Voltam a korhazunkba onnan küldtek el azt mondták csak akor jojek ha menni se tudok vagy ha nagyon vérzik

Kb ennyi

2021. júl. 1. 15:40
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom eldönteni, hogy nem vagy magyar, vagy csak egyszerűen ennyire katasztrófa a helyesírásod...

De ettől függetlenül - menj vissza a kórházba és ne hagyd magad. Undorító amit időnként művelnek, és ha nem csapsz az asztalra, felőlük meg is halhatsz hazafele menet (jó ez jelen esetben nem áll fent, de érted...). Engem is el akartak küldeni törött ujjal hogy semmi bajom, törött bokára húzódást mondtak. Az asztmámat 2.5 éven keresztül nem vizsgálták ki rendesen, mindig elküldtek egy röntgennel, hogy semmi bajom, akkor vettek komolyan, mikor már véreset köhögtem. Ezekből a sztorikból meríts erőt, menj vissza, és mondd meg nekik hogy ott rögtön lássanak el, mert ha véres-genny folyik a füledből, az rohadtul nem normális dolog, és azért mert nekik nem számít a te egészséged, attól te még nem akarsz félnyomorékként élni. Hajrá, majd írd meg mi lett, és jobbulást!

2021. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De amúgy aranyosak, "akkor gyere ha már menni se tudsz" - tehát kvázi dogolj meg😠
2021. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Tologatnak ide oda most 2 nappal később eltudtam menni nappal rendelési időben és nagy nehezen 3 óra után bemehettem


Kb lefertotlenitette és belerakott jó mélyen gezt azt mondta vasárnap szedjem ki.

Meg felírt csepet.

Ha nem javul menjek vissza.


Az a baj 70 e városra és környező falvakat kb 100 e ember van 2 fulorgegesz!

2021. júl. 2. 18:34
 10/13 anonim ***** válasza:

Legalább már csináltak valamit!

Persze, ez alap, hogyha nem javul akkor menj vissza.

Igen, sajnos az orvosokból hiány van. Megnéztem, itt a kerületben 2 orvos van 60.700 betegre (Budapesten élek).

2021. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!