Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszatérő férgek?

Visszatérő férgek?

Figyelt kérdés

3 hete egy köröm nagyságú,vékony fehér mozgó fonalat találtam a székletemben, az orvos Vermoxot írt fel. Annak a kúrájat elvégeztem.

Viszont,3 hete folyós a székletem ,van mikor egésznap rohangálok a wcre ,van mikor napi 2x. Probálkoztam hasfogókkal,egyik se vált be.

Viszont 2 napja egy furcsa dolgot vettem észre. A paradicsom magjához tudnám hasonlitani ,vagy talan a kigyó uborkáéhoz, ilyen "dolgokat" találtam a wc-ben. Paradicsomot rég nem ettem,de uborkát igen. De elég sokat ilyen "magokat" látok.

A Vermox szedése óta nem találkoztam férgekkel.

Sokszor van hanyingerem,és egy ilyen "uh mennem kell a wc-re" érzés rajtam. Gyakran baloldalt oldalt-középen lent is görcsöl.

Volt valakinek hasonlója?

Lehet nem is cérnagilisztám volt? Talán még mindig van?



2021. júl. 2. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Galandféteg szelvényre nézz fotót a neten, hasonlítsd össze vele. Arra viszont a Vermox nem jó.
2021. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvos
2021. júl. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rá kerestem, nem is tudom. Talán, amiket én találtam azok nem ilyen hosszúkásak.
2021. júl. 3. 00:01
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Olvastam hogy a fokhagyma elpusztítja őket
2021. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fokhagyma nem pusztítja el a férgeket. Meghajtja, csökkenti a számukat, de nem lehet megszabadulni így a bélférgektől.
2021. júl. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de valakinek hátha hasznos lesz, vagy kérdező is írhat, hogy végül mi volt. Olyan jól leírtad a hasonlatot hogy olyan mint a kígyóuborka magja, hogy konkrétan ez a féreg neve. Uborkamagképű galandféreg. Létezik ilyen, ezt egyébként kizárólag kutyától vagy macskától tudod elkapni. [link]
2022. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!