Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már visszatérő lázad?...

Volt már visszatérő lázad? Mit diagnosztizáltak?

Figyelt kérdés
Pár éve néhány havonta belázasodok pár napra, 39.5-ig szokott felmenni, minden más tünet nélkül. Eddig már volt mindenféle autoimmun vizsgálatom, nagy része negatív lett, további vizsgálatok miatt elvetették az autoimmun lehetőségét hiába lett 1-2 pozitív érték az immunpanelen. Ilyenkor a CRP-m nagyon magas, de konkrétabb vérvétel most történt, holnap fogok beszélni az orvosommal róla (elég sok minden lett referenciaérték alatt vagy felett). Hasi ultrahangon megnagyobbodott lép és nyirokcsomók voltak. Bárki volt már hasonló helyzetben? Nem egy orvosnál jártam már és még mindig nincs diagnózisom, eléggé fárasztó már a várakozás...

2021. jún. 6. 12:12
 1/7 Senior Séf ***** válasza:
73%
Pedig a nyakamat rá, hogy autoimmun tünet lesz a ludas. Mellékvesét néztek?
2021. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg HIV vírus teszted volt?
2021. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Autoimmun biztos nem, az az immunpanel lett pozitív, ami sjögrent vagy lupuszt jelent, lupuszhoz nincsen semmi tünetem, sjögren miatt még nyálmirigybiopszián is voltam, minden negatív lett. HIV biztosan nem, mert elég sokszor adtam vért meg plazmát, azt ott szűrik. Már az immunológusom is a főnökét hívta, hogy adjon tanácsot, mert nem tud merre haladni a diagnózis miatt. Egyelőre nem volt jobb ötletük, mint lázasan levenni a vért..
2021. jún. 6. 14:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Talán az segít, hogy alacsony a szérum vasam, tfs%, összbilirubin, lymphocita, magas a fehérvérsejt, neutrofil, monocita.
2021. jún. 6. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,

nálam is hasonló tünetek voltak. Hematológusnál voltál már? Engem most oda küldtek.

2021. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Immunpanelen neked miket néztek?
2021. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia, kiderült, hogy mitől volt a visszatérő láz?
2023. ápr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!