Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A páromnak több betegsége is...

A páromnak több betegsége is van, de nem szedi a gyógyszereket. Mit tudnék mondani neki, hogy ez így nem jó?

Figyelt kérdés
Szívbeteg, asztmás, súlyos pollenallergiás. Semmilyen gyógyszert nem hajlandó bevenni, azt mondja nem mérgezi magát ilyenekkel. Orvoshoz is ccsak azért megy el nagy ritkán, hhogy nee csesztessem ezzel. Elmegy, dee leszarja a dolgot. Amint kilép a rendelőből, azonnal széttépi a vényeket... Nem tudom mit kezdhetnék vele, mert ez így nagyon nem jó...

2021. júl. 3. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy szereted és hogy szeretnéd hogy minél tovább szerethesd, és amit tesz, ahogyan, az nem vezet jóra hosszútávon.

És ha így áll a mérgekhez, akkor felhívnám a figyelmét mindig arra, ha éppen "mérget" visz be. (Gyorskaja, egyéb keringésnek ártó élelem (margarin))


De amúgy ha komoly allergiája van, nem élhetőbb neki a dolog, ha vesz be rá gyógyszert?

Vagy ha esetleg fullad, akkor nem jobb levegőt kapni?

Lehet ezek miatt is ilyen zsörtölődő. Nekem apukám ilyen , neki még a cukor is sorban áll. Szívgyógyszert szedi a 4. infarktus óta. Rá én nem tudok hatni, a párja pedig nem foglalkozik vele ilyen téren mert már feladta, hogy ezen veszekedni kell vele.

2021. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Magyarázd el neki, hogy ha Te és a családja fontos neki, akkor ne okozzon Nektek fájdalmat, vigyázzon az egészségére.Ha nem a saját érdekében, akkor miattatok.

Gyógynövényeket, táplálékkiegészítőket hajlandó fogyasztani? Javasold neki, hogy akkor azokat próbálja ki.Azokkal is sokat lehet segíteni és nem mérgezi magát.

Sok sikert és jobbulást a párodnak!

2021. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen emberrel együtt sem lennék. A szívbetegség és az asztma nem játék, bármelyik végződhet nagyon rosszul kezelés nélkül.


Nem értem miért olyan nagy szám bevenni ezekre egy gyógyszert, édesanyám is szedi a szívére, én meg az allergia gyógyszert évek óta.


Ha valakit ennyire nem érdekel az egészsége, az már egyfajta igénytelenség.

2021. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Én 22 éve borítottam kukába a gyógyszeres fiók teljes tartalmát, és azóta egy megveszekedett tabletta sem volt a számban. Kár, hogy nem előbb léptem ezt meg. A dokik tolószéket vizionáltak nekem, és az általuk felírt gyógyszerek mellékhatásaira 8 egyéb gyógyszer kellett volna. Na, akkor durrant be az agyam. Most futni járok, lovagolok, egész napokat talpon vagyok. Persze ehhez az alternatív gyógyászat segítsége is kellett.
2021. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy te vagy a nő, ő meg a férfi.
2021. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!