Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bebeszélem magamnak vagy...

Bebeszélem magamnak vagy tényleg beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Hónapok óta ha fáj valamim rögtön rosszra gondolok voltam már minden féle orvosnál de nem derült ki semmi.konkretan az a bajom hogy fáj a torkom vagy4 hónapja voltam kivizsgáláson gégészeten 4orvosnal azt mondták semmi gond lehet alergia vagy pajzsmirigy megnézetem azt is a pajzsmirigy rendben de poratka alergiam van szedem a kezelést valamivel jobb de még mindig mintha kicsit fájna meg a nyelvemet a fogaimat olyan furcsán érzem mintha bizseregne néha fogorvos azt mondja minden ok már nagyon bosszant mit tudjak csinálni félek nem hogy valami rák vagy ilyesmi
2021. júl. 4. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hipochonder vagy ennyi
2021. júl. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól kifejlett hipochondria.
2021. júl. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá mert régen én nem voltam ilyen szülés után kezdődött úgy fél évvel visszaszoktam a cigire is és szeretnék leszokni de nincs elég akaraterom de viszont félek hogy nehogy valami komoly bajom legyen
2021. júl. 4. 13:04
 4/7 vantel ***** válasza:
0%
Szájrákosan hangzik!
2021. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok és egy orvos sem vette észre én is nézem de nem látszik semmi csak fehér a.nyelvem de az gomba mert vettek kenetet a torkombol meg orrbol és kijött hogy gomba meg arany staffilococus van az orromban
2021. júl. 4. 13:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz a komoly bajtól ahogy állítod akkor nem jelenthet különösebb gondot leszokni mert erősebb lesz a félelem minden egyes gondolat kapcsán a cigiről és nem mersz rágyújtani
2021. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy 30 éves vagyok és a vér eredményeim jók
2021. júl. 4. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!