Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bebeszélem magamnak, hogy...

Bebeszélem magamnak, hogy beteg vagyok, pedig nem! Hogyan szokjak le róla?

Figyelt kérdés
Egy éve beteg voltam, de már iskolába akartam menni. El is mentem betegen, és amíg vártam hogy elkezdődjön az első órám rosszul lettem. Azóta csak pontosan tudok érkezni az órákra, mert ha előbb jövök és várni kell megint rosszul leszek mint akkor! Sőt akárhol ha várni kell rosszul leszek, pill van egy lyukasórám akkor is! Nagyon félek hogy megiont ez lesz hétfőtől, és amőgy a könyvosztásnál is rossul lettem. Hiába mondolgatom magamnak., hogy jól vagyok, nem lesz semmi max mégrosszabb lesz.. mit tegyek
2012. szept. 1. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz. Gondolom van a suliba is! Szüleidnek beszéltél róla?
2012. szept. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen, de holnap elmegyek a háziorvoshoz, majd ő ad kedvnövelő gyógyszert mint kiskoromban (régóta van ez már, csak lappang és később tér újra visza)

és köszönöm a választ

2012. szept. 3. 10:26
 3/7 A kérdező kommentje:
tehát megszüntetni nem tudja, csak csökkenti egy időre, és véglegesen szeretnék leszokni róla
2012. szept. 3. 10:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért kellene a szüleidnek elvinni egy jó pszichiáterhez és nem kellene gyógyszerrel tömni
2012. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedvnövelő? Húha. Egyébként pánikbetegség! Ugyanez volt nekem is, kijártam az iskolát, nincs semmi bajom. Valószínű, hogy van valami a suliban, ami nyomaszt. Osztálytársak, tanárok, vagy csak túlságosan meg akarsz felelni. Ezzel tényleg nem érdemes viccelni, meg szórakozni, én komolyan belebetegedtem az iskolába. 20 kilót fogytam, csak úgy. Kiderült, a stressz. Folyamatosan nyomás alatt voltam a suliban, az generálta magát a pánikbetegséget. Szóval szerintem is keress fel egy pszichológust, ha nem javul az állapotod, akkor pszichiáter! Hány éves vagy?
2013. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Igazad van ez megfelelési kényszer volt....

Nagyon sokáig szenvedtem vele, amígy egyszer megelégeltem és úgy döntöttem hogy elég, kerestem a helyzetet hogy rosszul legyek újra meg újra amíg el nem múlt teljesen, és elmúlt.

Ja, és nem használt semmit az antidepresszáns, vagy a homeopátiás szerek sem, az agyamban kellett eldölni!

2014. jan. 2. 23:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem, hogy kevésnek tartod azt a figyelmet amit másoktól kapsz, ezért betegséget képzelsz és beszélsz róla, hogy oda figyeljenek. Magadat szeresd, akkor több figyelmet kapsz másoktól is
2014. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!