Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kicsit hosszú lessz de hátha...

Kicsit hosszú lessz de hátha valaki tud hasznosat mondani. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Minden április közepe fele kezdődött amikor egy este rosszul éreztem magam fájt a szivem ,hanyingerem volt, fejfájás és szédültem a szemem körül másnap előjött egy ilyen fura nyomó érzés ami nem múlt el. Május 2 án olyan rosszul voltam nem voltam magamnál mint aki álomban van olyan vol, mellette zsibbadt a jobb fülem felett a fejem nagyon rosszúl voltam, az ügyeleten elküldtek düdő rötgenre ahól kiderült hogy jobb oldali tűdő gyuszim van és valószínű hogy covidos vagyok( az voltam) két hét karantén itthon, abbol egy hét szörnyű volt, nem tudtam enni még a fejem is nehézvolt fel emelnem

Letelt a karantén pár hétig jól voltam de szurdosott a szivem meg gyorsan vert, egyszer vissza jött megint ez az álom szerü zsibbados érzés egy kis hidegrázással spékelve. Aztán most megint rosszúl vagyok szédülök de ez ilyen fura szédülés meg a gyomrom sincs jól.


Nagyon félek hogy ez valami rák..

A számban bal felől felűl a fogam mellett lett egy fehér valami kb másfél hete. És pár hónapja bal felől a kis csücsök mellett ami le log ( nem tudom mi a neve) lett egy ilyen fehéres valami mintha mélyedés lenne..


Egy éve meg vannak az állam alatt mind két felől csomók ahol a rossz fogaim voltak, de egy fél éve már nincsenek ott.. megvagyok ijedve hogy az okoz problémat.. valami rák.. de egy év alatt nem volt különösebb probléma.



Most gondolom mindenki azzal jon hogy beképzelem, peddig nem.. tényleg nagyon rossz ez az egész..


A fejem miatt megyek neurologushoz

A csomok miatt meg ma fülorrgégészetre pedig multkór sem mondott semmit..

Meg lesz vérvétel és vizelet is

Hova érdemes még elmennem?

Valaki hasznosat tud mondani?

Köszönöm



2021. júl. 6. 07:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Most jönnek a " pszichologushoz" kommentek
2021. júl. 6. 07:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Neaggódj ezek általában posztxovid tünetek. Majd a dokid úgyis küld tovább ha nem találnak semmit. Rákos nem vagy ne félj
2021. júl. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Remélem hogy tényleg "csak" poszt covid
2021. júl. 6. 08:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondott a füllorrgégész.. azt mondta nem érzii.. enis csak ugy érzem ha fekszek vagy lehajtom a fejem, arra a fehér izére a fog mellett meg azt mondta "nyálkahártya" és ennyi.. beszélgettek tovább a bezár a bazárrol.. komolyan ilyen orvosokat
2021. júl. 6. 11:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez magyarország szép komolyan , sajnos az orvosok sem olyanok már mint régen. Sajnálom. De tényleg nyugi nagyon sok covidon átesett ember van így mint te.
2021. júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg csak covid. A vérvétel kimutatná ha mondjuk a nyirokcsomiim rákosak lennének?
2021. júl. 6. 11:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen kimutatná.
2021. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem minden ok
2021. júl. 6. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!