Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért tapasztalom ezt?

Miért tapasztalom ezt?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy amikor vidéken járok, vagy azok, akik nagyon sokat volánbuszoznak, vonatoznak Pestre, többet vannak megfázva. Még akik Pesten élnek kevesebbet.

2021. júl. 6. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:

A buszon/vonaton levő légkondi lehűti a levegőt, és kiszárítja a nyálkahártyákat, ez fogékonnyá tesz a fertőzésekre.

A sok ember meg teleköpi a levegőt kórokózókkal, amit a légkondi még jól megkavar és szétszór a levegőben.


Ezért kapsz meg itt könnyebben fertőzéseket.

2021. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez ellen még felöltözni sem lehet, sem védekezni
2021. júl. 22. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Maszkot vehetsz, most már nem szokatlan. Én is FFP maszkot veszek tömegközlekedésen, annak ellenére, hogy nem kötelező, nem érdekel más véleménye.
2021. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor Te is hordasz most is? pl napokban, mert én is, nem akarok megfázni sem.
2021. júl. 22. 10:19
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
Ez ellen csak az immunrendszered rendbetételével védekezhetsz.
2021. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, most is hordok maszkot, minden zárt helyen. Nekem nem kellemetlen viselni és mások véleménye meg nem izgat. Nem is voltam beteg, a COVID-ot sem kaptam el, mert vigyázok magamra. #3 voltam
2021. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!