Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agyvérzés mitől jöhet ki?

Agyvérzés mitől jöhet ki?

Figyelt kérdés

Hipochonder vagyok nagyon. Érdekel ez a téma.


olyanoknál alakulhat ki mint pl rossz érfalak, veleszületett rendellenesség, alkohol,cigi?


állandó magasvérnyomás ugye?


nekemis néha magas, de mikor stresszelek.


van pár tünetem nemtudom miez

enyhe szédülés néha, nyomó húzó érzés a fejen illetve halántéknál, kissebb légszomj ritkán, néha bizonytalanságérzés. mind ez a stressz és lelki probléma gond tünetei?



3hónapja folyik ez nálam már a hipochonderség..


17fiú.



2021. júl. 6. 16:49
 1/4 A kérdező kommentje:
ha nemvagyok cukorbeteg és nagyritkán magas a vérnyomásom + szerintem az érfalaim is rendben vannak, van esélyem h bekovetkezzen ez?
2021. júl. 6. 16:58
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Frontra lehetsz érzékeny, de nem hiszem, hogy a napokban agyvérzést kapsz ezekkel a tünetekkel. Ajánlanám, hogy olvass inkább regényeket a webbeteg/gyakori/stb oldalak helyett. Van egy nagyon jó fantasy regény sorozat, ha gondolod megírom a címét. Tereled el a figyelmed. Olvass könyveket.
2021. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
játszani szoktam gépen, azonkívül ezaz 1 öröm forrásom.
2021. júl. 6. 23:04
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs magasvérnyomásom, se nem vagyok cukros így is lehet kapni?
2021. júl. 6. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!