Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szakaszos alvás miatti fokozot...

Szakaszos alvás miatti fokozott fáradékonyság, kimerültség ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nem álmatlanságról van szó. Minden éjjel felébredek arra, hogy wc-re kell mennem.

A veséim jól működnek, korábban erről már írtam ki kérdést.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__1117054..


A vérnyomásom azóta jó, a vizesedést nagyjából kordában tudjuk tartani.


Ami a probléma, hogy hiába alszom eleget, éjszaka hat óra, plusz nappal 1,5-2, mivel nem egybefüggően alszok, így nagyon kihat rám.

Van erre valami megoldás? Volt itt már valaki hasonló helyzetben?


2021. júl. 9. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Magnezium+B6, citromfutea es avonnak van ilyen alvast segito parnara fujhato sprayje :)
2021. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Altato. Ezek a gyogynovenyes baromsagok semmit nem ernek.
2021. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Magnéziumot szedek B6-ot tartalmaz, plusz B vitamin komplex is megy.

Mint írtam, nem álmatlanság a probléma, ha felkelek, kimegyek WC-re, simán visszaalszok utána. Ha valami szerrel átaludnám az éjszakát, valószínűleg minden reggel teljes ágyneműcsere, plusz ágytakarítás lenne a műsor. :(

Nappal a vizelet kb harmada-fee annak, mint régen. Éjszaka még kb bepótolja az egészet. Olyankor, mint a Niagara...

Reméltem, ha beáll a vérnyomás, ez is megoldódik, de sajnos nem.

2021. júl. 9. 14:09
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet hogy napközben túl sok sósat eszel és emiatt visszatartja a szervezeted a vizet?
2021. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A szteroid miatt majdnem teljesen sótlanul eszek, legalábbis nagyon minimumon. Igen, ahogy a csatolt kérdésben is szerepel, a szervezetem megköti a vizet, a szteroid miatt. Most hetente kétszer vízhajtözok, azóta sokat javult, de azért még mindig jelen van.

De a szteroidot nem hagyhatom el, és nem cserélhető le másra. Csak átmeneti, de elengedhetetlen.

2021. júl. 9. 14:55
 6/8 anonim ***** válasza:
A szteroidtól semmit nem alszok, épp ezért el kellett hagynom. Szerintem ettől alszol felületesen és szakaszosan is.
2021. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6: Nem alszom felületesen. Azért alszok szakaszosan, mert mennem kell éjszaka WC-re.
2021. júl. 12. 16:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is szakaszosan alszok éjszaka a vizelet miatt, már megszoktam.
2021. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!