Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kellene kezdjek a fáradéko...

Mit kellene kezdjek a fáradékonyság,kimerülség ellen?

Figyelt kérdés

Valaki tudna bevált módszert javasolni? 19 éves vagyok, és azt tapasztalom magamon már pár éve, hogy nagyon könnyen kimerülök, állandóan fáradtnak érzem magam. Lehetséges, hogy valami féle vitamin hiányom lehet, esetleg stressz, nem tudom :( Iskolában is mindig kimerültem nap végére, most, hogy dolgozom sokkal inkább. Emiatt a hangulatom is sokszor nagyon rossz.

Plusz kérdés, a hajam is elkezdett durván hullani pedig ápolom. Mit kellene tennem? 19/L



2020. szept. 27. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
aludj, azon kívül meg menj el háziorvoshoz és mond el neki is ezeket
2020. szept. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valamelyik vitaminból vagy ásványi anyagból hiányod lehet
2020. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb lenne, ha tudnál vérképet csináltatni dokival.

Amúgy könnyen lehet vashiány. Szedj vastablettát meg c vitamint. A c vitamin segíti a vas felszívódását, és fáradság ellen is jó.

2020. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne sportolnod valamit, engem például egy kellemes reggeli kocogás mindig felfrissít szellemileg és fizikailag is. Ezenkívül én is vérvizsgálatot javasolnék.
2020. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!