Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalnak a következő...

Mire utalnak a következő értékek? Vér és vizelet

Figyelt kérdés

Bilirubin 0,3 mg/dl lehett 0,47 mg/dl lett illetve van ott még egy érték 5.13 umol/l helyett 8,3 lett

Vizeletben


Eritrocit 4.8 helyett 5.13 lett

Vérben

Hemoglobin 15g/dl helyett 15,7 lett ( ez nem sok de 1 honapja nem volt megemelkedes) vérben


Vtm 10.4 fl helyett 12,3 lett. Ezt nem tudom milyen értéket néz ez is vérben


Itt a durvaa leukocyta 10/ul helyett 500 lett.. nagyon félek tényleg vizeletben brutál sok valaki tudja mi ez? Ugye nem daganat?


2021. júl. 10. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább valami gyulladás, ha ennyi a fehérvérsejt. Menj vissza ahhoz az orvoshoz aki a labor beutalót adta, mert antibiotikum kell neked.
2021. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Basszus, hányszor írod még ki?
2021. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 semmit sem mond azt mondta minden rendben mikor egyértelmű hogy van valami.. nem egy két százalék az eltérés a vizeletemben... antibiotikumot irt fel de azt mondta ő nem tudja mit irjon de ir valamit.... egyépként ez volt az utolsó huzása megyek más dokihoz... legutóbb annyira megijesztett.. csinalt Sziv EKG t és azt mondta " nem rossz de egy 19 éveshez ( lassan 20) jobb lehetne) elküldött egy másikhoz ahól azt mondta minden oké.. azóta megnézettem UH val is.. volt olyan is hogy mondtam mi a panaszom ült megse nézett és irt gyogyszert... egyépként nem magyarorszagi vagyok és a vér meg vizeletet is én kértem mert nem vagyok jol mostanában..
2021. júl. 11. 06:39
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 nem kell válaszolni és ide irkálnod
2021. júl. 11. 06:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobban járnál ha orvost váltanál, és nem magad kéregetnél vizsgálatokat, főleg hogy nem tudod értelmezni, és megijedsz mindent egytizedes eltérésen. Keress másik orvost. EKG-n mi volt, nem tudod?
2021. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden oke volt.. valtok orvost
2021. júl. 11. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Az orvosok és eü dolgozók 70 80 százalékának fogalmas sincs arról amit csinál sajnos.
2021. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!