Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A végbéltájéki viszketés mire...

A végbéltájéki viszketés mire utalhat? Bélférgesség elleni gyógyszer és bepanthen sem használt eddig bár azt keveset használtam. Székletem pedig jó. Dokinál is voltam van ott egy kis seb vagy mi de az miattam van. Ugy fosok hogy rák vagy valamixd

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 15:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg neten mindenhol az van hogy rák xs
2021. júl. 10. 15:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha köhögsz kettőt, arra is azt írja.

Egyébként meg aranyér lesz az.

Arra vegyél valamit a gyógyszertárban.

2021. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg a sebbel van kapcsolatban. Mivel fáj, ezért valószínűleg nem úgy tisztálkodsz, ahogy szoktál, és ezért viszket.
2021. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gombásodás esetleg?
2021. júl. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aranyérre nekem a detralex 500mg-os filmtablettát írta fel az orvos. Elvileg vény nélkül kapható.

Reggel 1 este 1 az adagolás amíg el nem fogy. Viszont drága szóval ha még nem vérzik akkor tartsd tisztán és szárazon és körömvirágkrémmel kenegesd

2021. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!