Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha újraoltásra lesz szükség,...

Ha újraoltásra lesz szükség, és mRNS típusút javasolnak a szakemberek a többségnek, hogyan lesz elég Pfizer és Moderna, ha Orbán Viktor kormánya nem kér az EU újabb Pfizer-rendeléséből?

Figyelt kérdés
Mást akar? Kínait és oroszt újra? Vagy ha Pfizert és Modernát akar, akkor miből gondolja, hogy olcsóbban kapja meg Magyarország külön szerződéssel, mintha az EU nagy keretszerződésében vennének részt a magyarok?

2021. júl. 16. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Hát egy biztos, nekem amerikai vackot nem ad be senki. Nem véletlenül ragaszkodtam elsőre is a Szputnyikhoz...
2021. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Most van annyi Pfizer és Moderna, hogy ha az összes Siopharm oltott kérni, jutna nekik.
2021. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Van rogyásig és mivel ősz végére lejár a szavatosságuk, bedobták a 3.oltást.
2021. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Van raktaron. De szerintem kevesen fognak élni a harmadik oltás lehetőségével.en pfizert kaptam, nem fogom most orosszal vagy ő kínaival beoltatni magam.
2021. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
3dik oktas + a nem kötelező kötelezése. Ehhez értenek🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬
2021. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

"Újraoltás" beszqrok 🤣🤣🤣

Mondja el nekem bárki, hogy a Föld világtörténetében melyik volt olyan hasonló pillanat vagy volt-e olyan alkalom, amikor az embereket ilyen szinten birkának tudták nézni?

2021. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért ahhoz képest, hogy hónapokig mást sem hallottunk, mint hogy nem ajánlott keverni, meg egyébként sincs ehhez elég adat, most hirtelen megvilágosodtak és a hasraütés nevű tudományos módszerrel megállapították, hogy mehet mindenki mindenkivel, mint egy igaz szexorgián:

[link]

Szegény Szputnyikova árulja csak a petrezselymet, ő nem kell senkinek.

2021. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7 "Szegény Szputnyikova árulja csak a petrezselymet, ő nem kell senkinek." - kelleni nagyon is kellene, csak abból már tényleg nincs az országban. Mi a párommal eleve a Szputnyikhoz ragaszkodtunk, és most 1000 felett van mindkettőnk antitest-szintje, úgyhogy most kényelmesen hátradőlve várjuk az újabb hullámot és hisztériát...

Úgyhogy nem egy ismerősömtől hallottam, aki eredendően Pfizert vagy épp Astrát kapott, hogy Szputnyikot kérne, ha lehetne... pláne ami óta megvannak a valódi izraeli tapasztalatok a Pfizerrel...

Ha most nekem kellene egy 3. oltás a 2 Szputnyik után - mint ahogy láthatóan nem kell - akkor a Sinopharmot választanám.

2021. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8-as

Köszönjük a hozzászólását Szijjártó úr.

2021. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9, Szíjjártó szerelmes a NATO-ba, én meg rühellem, mint a xart...
2021. júl. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!