Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erőttlenül ébredtem reggel, a...

Erőttlenül ébredtem reggel, a víz is kivert, lázam nincs, vérnyomásom jó! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2021. júl. 17. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Front van.
2021. júl. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Szombaton nem érkezik front, de az erősen párás időben sok panasz jelentkezhet. Nehézlégzést, rosszullétet tapasztalhatunk, keringési panaszok léphetnek fel. Többeknél jelentkezhet erős fejfájás. A hőérzet és a komfortérzet is ingadozó. A légszennyezettség alacsony, alig változik. A porkoncentráció közepes, alig változik. A légnyomás alig változik.
2021. júl. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez biztos a covid lesz!
2021. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem covid nyugi!
2021. júl. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is, és ömlik rólam a víz, reggel szédültem, fejem fájt, nagyon nem jól éreztem magam, most is erőtlen vagyok. Mástól is hallottam ilyen tüneteket ma, lehet a front, a magas páratartalom okozza.
2021. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
másnaposság,én mindíg így ébredek!
2021. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!