Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3-4 napja kijott az arany...

3-4 napja kijott az arany erem kulsoleg mint 1 babszem ennyire meg nem fajt semmi ennyire csak ha le ulok akkor turheto allva vagy fekve nagyon faj.kenem hemoriddal . Műtétet el akarom kerulni. 4. Napra mar ketto duzzanat is lett es elegge felek ?

Figyelt kérdés
Jovő heten indulnank nyaralni horvatorszagba vajon elmulik addigra volt mar tobbszor is h kijott de nemvolt ennyire fajdalmas

2021. júl. 22. 10:38
 1/1 anonim válasza:

Ugyanígy vagyok. Mi a Balatonra megyünk, de borzasztóan kínlódok pár napja aranyér miatt.

Én a Reparon kúp+kenőcsöt használtam, de nem hozott javulást. Most Doxiproctot vettem meg first-tel fújom, mintha egy picit jobb lenne. A Detralexet szokták még javasolni, de nekem attól fáj a gyomrom.

2021. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!