Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívritmus zavaros vagyok,...

Szívritmus zavaros vagyok, covid oltást kaphatok így?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Igen.
2021. júl. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. Milyen fajta szívritmuszavar?
2021. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Elvileg igen, de én nem ajánlom. Mondanám, hogy a háziorvosod kérdezd, de jelenleg még sz.rt sem tudnak Ők sem, és Ők is nyilván tapasztalatokra támaszkodnak. A családomban többeknek is (nekem is) magas a vérnyomásom, a pulzusom, rendszeresen szedek gyógyszert. Mindenkinél (nálam is) aritmiás volt a szívverés hetekig, továbbá vérnyomásban kiugrás volt az oltás után, és egy hónapig napi szinten, több esetben nyugalmi helyzetben is erős kiugrás. Szóval ha mégis vállalod, akkor maradj az oltóponton legalább fél óráig, főleg a második oltásnál, ha rosszul vagy, azonnal szólj és mondd, hogy mérjenek vérnyomást. Családomban, magamat beleértve négyünket is érintett ez a probléma oltás után. Én sinopharmot kaptam, egyikünk pfizert, a másik kettő orosz vakcinát, szóval még csak azt sem lehet mondani, hogy csak az egyikkel volna ilyen probléma.
2021. júl. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a covid után maradt ritmuszavarom. A szputnyikot kaptam, és attól elmúlt.
2021. aug. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!