Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Általános vérvételre (azthisze...

Általános vérvételre (azthiszem nagylabornak számít) lehet menni betegen?

Figyelt kérdés
Holnapra van időpontom laborra, viszont lebetegedtem. Köhögök, folyik az orrom, nem érzek ízeket, szagokat, tudom rögtön mindenki covidra gondol, viszont bölcsődei gyakorlaton voltam, és a gyerekek is mind köhögtek. Én úgy gondolom tőlük kaphattam el valamit. Lázam nincs. Ettol függetlenül mehetek vérvételre? Vagy másik időpont?

2021. júl. 27. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha másik időpontot kérnél. A betegséged (akármi is legyen) alapból befolyásolja a vérvételi eredményeket, így nem biztos, hogy reális képet kapsz az állapotodról.
2021. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végül elmentél? Hogy vagy most?
2021. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kérj másik időpontot.

Tiszteld meg annyival az ápolót, hogy nem fertőzöd meg.

Kérj tesztelést a háziorvostól, az ő feladata ennek az intézése. A betegség befolyásolja az eredményt is.

2021. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!